Anadolu Üniversitesi Sualtı Kulübü
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

yeni katılanlar için tanışma bölümü

2 posters

yeni katılanlar için tanışma bölümü Empty yeni katılanlar için tanışma bölümü

Mesaj tarafından ygt_srn Çarş. Mayıs 14, 2008 2:10 am

Merhaba arkadaslar ben Yiğit forumunuza yeni katıldım aöf okuyorum ve dalış ile ilgileniyorum daha cok serbest dalış ile ve kulübünüze katılmak istiyorum bununla ilgili neler yapmam gerektiği ile ilgili yardımcı olursanız sevinirim.
Ve foruma yeni katılanların tanışmak için msj atabilecekleri bir bölüm açarsanız iyi olabilir. herkeze mutlu günler diliyorum Smile

ygt_srn
1* Balıkcık
1* Balıkcık

http://dalistutkusu.atfreeforum.com/

yeni katılanlar için tanışma bölümü Empty Geri: yeni katılanlar için tanışma bölümü

Mesaj tarafından gurhan Ptsi Mayıs 19, 2008 8:43 pm

Smile açmışsın zaten Smile kulübe katılmak için yunusemre kampüsünde halk bilim merkezinde 2. katta kulüp odamız var oraya gelip bir form doldurman ve aidatı vermen yeterli.Açık olduğu saatler sayfamızda yazılı..
bunun dışında ana sayfada tanışma bölümü açabiliriz.Serbest dalış derken nefesli dalış mı zıpkınla balık avı mı?

gurhan
Başkan Yağveri
Başkan Yağveri

yeni katılanlar için tanışma bölümü Empty Geri: yeni katılanlar için tanışma bölümü

Mesaj tarafından ygt_srn Ptsi Mayıs 19, 2008 10:46 pm

teşekkürler:) zıpkınlada dalıs yaptım ama cogunlukla kış aylarında daldım zaten ilk baslama hevesim oydu sonra elbise falan aldım ve zıpkınla dalmayı kestim. Şimdi yazın su altını izlemek oyuklara bakmak nefesimin yettigi kadarı ile dalıyorum daha cok saroz körfezinde daldım acıkcası kamp yapmak temiz hava gezmek dalıs yapmak bunlar hosuma gidiyor tüp ile dalıcaktım cok fırsat gecti ama zaman olmadı müsayit olmadım.

ygt_srn
1* Balıkcık
1* Balıkcık

http://dalistutkusu.atfreeforum.com/

- Similar topics