Anadolu Üniversitesi Sualtı Kulübü
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cankurtaranlık Eğitimi

2 posters

Cankurtaranlık Eğitimi Empty Cankurtaranlık Eğitimi

Mesaj tarafından gurhan Paz Nis. 06, 2008 7:07 pm

Selamlar arkadaşlar.Bu ay içerisinde dışarıdan bir eğitmen getirerek okulumuzda bir cankurtaranlık eğitimi açtırmak istiyoruz.10 kişi toparlanabilirsek hoca gelecek.Cankurtaran olmak ne işinize yarayacak? Öncelikle yeni yasa ile Türkiyedeki tüm havuzlar cankurtaran bulundurmak zorunda ayrıca mavi bayrak alacak sahillerde de cankurtaran bulundurma zorunluluğu var.Bunun gibi bir çok şekilde iş bulabilirsiniz.Ayrıca work&travel yapmayı planlayan arkadaşlar alacağınız bröve uluslararası olacağı için gittiğiniz yerde cankurtaranlık yapabilirsiniz ve gayet rahat bir iş yapabilirsiniz.Ayrıca son olarak Türkiyede sağlık bakanlığı personeli haricinde ilk yardım yapılması yasak.Bu belgeye sahip olduğunuzda herhangi bir acil müdahale gereken yerde müdahale yapabilirsiniz.Ayrıca biliyor olmanız sadece başkaları için değil yakınlarınız için de gerekli olabilir...Bu konuda benimle irtibata geçebilirsiniz...

gurhan
Başkan Yağveri
Başkan Yağveri

Cankurtaranlık Eğitimi Empty selam

Mesaj tarafından OGUZ Paz Ocak 25, 2009 7:06 pm

merhaba ben anadolu unıversıtesının yanıda kastamonu unıversıtesındede ogrenım gormekteyım acaba benım sızın etkınlıklerınıze katılmamada herhangıbır sorun olurrmu?bide alınan egıtım kurs vs. belge verıilmektemi.bu dalda kendımı gelstırmek ıstıyorum sizlerdende yardım rıca edıyorum.

OGUZ

Cankurtaranlık Eğitimi Empty Geri: Cankurtaranlık Eğitimi

Mesaj tarafından gurhan Ptsi Ocak 26, 2009 10:12 pm

verilmekte. cevap özelden de atılmıştır

gurhan
Başkan Yağveri
Başkan Yağveri

- Similar topics